Průvodce výběrem
boxovacích pytlů


Boxovací pytel  >  Boxovací pytel – pro ty, kteří chtějí trénovat i přes svátky

Boxovací pytel – pro ty, kteří chtějí trénovat i přes svátky

Současná sportovní centra umožňují trénovat nejen klasický box, ale také fitbox a další podobná cvičení, určená i pro ženy. A pokud si pořídíte, třeba k Vánocům, boxovací pytel, můžete se udržovat v kondici i doma.

Boxování je výborná aktivita pro zhubnutí, vytvarování a zpevnění postavy. Poskytuje i dokonalé psychické odreagování – buďte si jisti, že při boxování pustíte všechno z hlavy. Často také doplňuje jiné sporty.

A nyní pomůcky k boxu – podíváme se na nejprodávanější boxovací pytle a trenažéry českého výrobce inSPORTline, který je zasílá prostřednictvím vlastního e-shopu:

Závěsný boxovací pytel s náplní 20 až 50 kilogramů, v akci za 1 190 korun. Navržen k nácviku účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Vhodný pro box, kickbox i jiné bojové sporty. Má řadu pozitivních hodnocení zákazníků, jakožto výrobek s dobrým poměrem ceny a kvality. Ideální pro domácí využití a boj s následky vánočního přejídání!

Boxovací trenažér pro nácvik úderů i kopů, samostatně nebo ve dvojici, za 4 290 korun. Je to v podstatě boxovací pytel na podsadě, zvaný také totem. Vyzkoušet si ho můžete ve fitcentru, do kterého se vypravte hlavně s dostatkem tekutin a vlastním ručníkem. Oblečení i obuv stačí běžné sportovní, bandáže nebo fitbox rukavice k ochraně rukou vám tam zapůjčí.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 29. 10. 2014


Další novinky

Hákovací boxovací pytel

Hákovací boxovací pytel má specifický tvar, který umožňuje nácvik boxerské techniky zvané hákování. Dodává se uchycený na řetězech a musí být z dobrého materiálu i pevně ušitý, aby hodně vydržel.

1. 8. 2016

Na olympiádu jezdí amatérští boxeři

Box je nejčastěji provozovaný individuální sport na světě. Vznikl v 18. století ve Velké Británii a dnes už se dělí na mužský i ženský.

4. 4. 2016

Boxováním proti stresu

Koupit si boxovací pytel a odstranit díky němu stres se může zdát poněkud idealistické, ale zároveň je na tom hodně pravdy.

5. 2. 2016

všechny novinky