Boxovací pytel – pro ty, kteří chtějí trénovat i přes svátky

Boxování je výborná aktivita pro zhubnutívytvarování zpevnění postavy. Poskytuje i dokonalé psychické odreagování – buďte si jisti, že při boxování pustíte všechno z hlavy. Často také doplňuje jiné sporty.

A nyní pomůcky k boxu – podíváme se na nejprodávanější boxovací pytle a trenažéry českého výrobce inSPORTline, který je zasílá prostřednictvím vlastního e-shopu:

Závěsný boxovací pytel s náplní 20 až 50 kilogramů, v akci za 1 190 korun. Navržen k nácviku účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu. Vhodný pro box, kickbox i jiné bojové sporty. Má řadu pozitivních hodnocení zákazníků, jakožto výrobek s dobrým poměrem ceny a kvality. Ideální pro domácí využití a boj s následky vánočního přejídání!

Boxovací trenažér pro nácvik úderů i kopů, samostatně nebo ve dvojici, za 4 290 korun. Je to v podstatě boxovací pytel na podsadě, zvaný také totem. Vyzkoušet si ho můžete ve fitcentru, do kterého se vypravte hlavně s dostatkem tekutin a vlastním ručníkem. Oblečení i obuv stačí běžné sportovní, bandáže nebo fitbox rukavice k ochraně rukou vám tam zapůjčí.