Průvodce výběrem
boxovacích pytlů


Boxovací pytel  >  Dětské boxovací pytle s dokonalou absorpcí úderu

Dětské boxovací pytle s dokonalou absorpcí úderu

Za příznivé ceny pod 1 000 Kč zde koupíte i dětské závěsné boxovací pytle, navržené pro nácvik účinné úderové techniky, správného držení těla i techniky kopu.

Hodí se pro box, kickbox i jiné bojové sporty. A vaši miláčci se na nich mohou také vyvztekat, protože jsou tvrdé po celé ploše a vstřebají opravdu každý úder. Však i pro dospělé platí, že stres má jít ven co nejdříve.

Výhodněji než z bazaru

V e-shopu seženete boxovací pytle často levněji než v bazaru, a přitom budou fungl nové, což je dobré i z hlediska hygieny. V dnešním počítačovém věku se musí cíleně hýbat každé dítě, a dárek v podobě boxovacího pytle je ideální tip, jak ho přivést k pohybu, který je zábavný a navíc dostupný v domácích podmínkách.

Sdílejte článek

Zveřejněno: 14. 10. 2015


Další novinky

Hákovací boxovací pytel

Hákovací boxovací pytel má specifický tvar, který umožňuje nácvik boxerské techniky zvané hákování. Dodává se uchycený na řetězech a musí být z dobrého materiálu i pevně ušitý, aby hodně vydržel.

1. 8. 2016

Na olympiádu jezdí amatérští boxeři

Box je nejčastěji provozovaný individuální sport na světě. Vznikl v 18. století ve Velké Británii a dnes už se dělí na mužský i ženský.

4. 4. 2016

Boxováním proti stresu

Koupit si boxovací pytel a odstranit díky němu stres se může zdát poněkud idealistické, ale zároveň je na tom hodně pravdy.

5. 2. 2016

všechny novinky